فروش آپارتمان دوبلکس 190متری در پستک
17 ساعت قبل در رشت ، گلسار
|
فروش مسکونی آپارتمان
کد آگهی : 14308
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است و پس از حذف آگهی، پاک خواهد شد.
اطلاعات تماس
کد آگهی : 14308
متراژ
190
سال ساخت
1404
اتاق
3
مبلغ کل
20,000,000,000 تومان
قیمت هر متر مربع
105,263,158 تومان
طبقه
4 از 4
ویژگی ها و امکانات
آسانسور
اختصاصی
انباری
توضیحات
🔻مشخصات ملک 🔻 🔷آپارتمان 190متری دوبلکس 4 طبقه/ 3 واحد طبقه 4 برای فروش 3 خواب/ مستر 🔶سال ساخت: 1404 وضعیت سند: سند تک برگ پارکینگ اختصاصی انباری و بالکن 🔷کابینت هایگلس/ گاز رومیزی/ هود پکیج و شوفاژ/ اسپلیت سرویس ایرانی و فرنگی کمد دیواری/ آیفون تصویری 🔶کف سرامیک/ کناف و نورمخفی پنجره دوجداره/ درب ورودی ضدسرقت درب پارکینگ ریموت/ نمای ساختمان سنگ ⭐️دپارتمان املاک شهر الف رشت ⭐️جامع ترین فایلینگ استان گیلان ⭐️مشاوره رایگان امور ملکی ⭐️آدرس دفتر: گلسار، گلباغ نماز، املاک شهر الف
اطلاعات تماس