فروش آپارتمان نوساز در بلوارگیلان
15 ساعت قبل در رشت ، بلوار گیلان
|
فروش مسکونی آپارتمان
کد آگهی : 14310
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است و پس از حذف آگهی، پاک خواهد شد.
اطلاعات تماس
کد آگهی : 14310
متراژ
180
سال ساخت
1404
اتاق
3
مبلغ کل
49,500,000,000 تومان
قیمت هر متر مربع
275,000,000 تومان
طبقه
2 از 6
ویژگی ها و امکانات
آسانسور
اختصاصی
انباری
توضیحات
🔻مشخصات ملک 🔻 🔷متراژ کل 180متر 6 طبقه/ 6 واحد طبقه دوم (طبقات دیگر هم موجود) 3 خواب/ مستر 🔶سال ساخت: 1404 وضعیت سند: سند تک برگ پارکینگ اختصاصی انباری و بالکن 🔷کابینت هایگلس/ گاز رومیزی/ هود پکیج و شوفاژ/ اسپلیت سرویس ایرانی و فرنگی کمد دیواری/ آیفون تصویری 🔶کف سرامیک/ آنتن مرکزی کناف و نورمخفی/ کاغذ دیواری پنجره دوجداره/ درب ورودی ضدسرقت درب پارکینگ ریموت/ نمای ساختمان سنگ ⭐️دپارتمان املاک شهر الف رشت ⭐️جامع ترین فایلینگ استان گیلان ⭐️مشاوره رایگان امور ملکی ⭐️آدرس دفتر: گلسار، گلباغ نماز، املاک شهر الف
اطلاعات تماس