فروش آپارتمان تک واحدی 191متری در انصاری، خیابان دفاع
9 ساعت قبل در رشت ، انصاری
|
فروش مسکونی آپارتمان
کد آگهی : 14326
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است و پس از حذف آگهی، پاک خواهد شد.
اطلاعات تماس
کد آگهی : 14326
متراژ
191
سال ساخت
1394
اتاق
3
مبلغ کل
14,320,000,000 تومان
قیمت هر متر مربع
74,973,822 تومان
طبقه
2 از 5
ویژگی ها و امکانات
آسانسور
اختصاصی
انباری
توضیحات
🔻مشخصات ملک 🔻 🔷متراژ کل 191متر 5 طبقه/ 5 واحد طبقه 1و2 برای فروش 3 خواب/ مستر 🔶سال ساخت: 1394 وضعیت سند: سند تک برگ پارکینگ اختصاصی انباری و بالکن 🔷کابینت MDF/ گاز رومیزی/ هود پکیج و شوفاژ/ اسپلیت سرویس ایرانی و فرنگی کمد دیواری/ آیفون تصویری 🔶کف پارکت/ کناف و نورمخفی پنجره دوجداره/ درب ورودی ضدسرقت درب پارکینگ ریموت/ نمای ساختمان سنگ ⚜️دپارتمان املاک شهرالف ،جامع ترین بانک اطلاعات ملک استان گیلان ⚜️مشاوره رایگان امور ملکی به صورت تلفن و حضوری ⚜️ثبت رایگان آگهی در سایت شهر الف
اطلاعات تماس